Firma wstęp

 

Jeżeli prowadzisz własną firmę i chciałbyś ubezpieczyć swój majątek, mienie klientów oraz swoją odpowiedzialność cywilną a nie masz o tym pojęcia to dobrze trafiłeś. Zapraszam do kontaktu ze mną.

Pomogę wybrać optymalny zakres ochrony dla Twojej firmy. Ubezpieczyciele mają przygotowane produkty dla firm ale trzeba wiedzieć co dla danej działalności warto mieć na 100% a nad czym warto się zastanowić czy w przypadku naszej działalności również powinniśmy ubezpieczyć. Nie jest to takie proste i nie można zakładać, że firmy ubezpieczeniowe chronią to co nam się wydaje. Dzięki mojej pomocy będziesz pewny co masz w zakresie ubezpieczenia a czego nie masz. Moim zadaniem jest uświadomić Tobie jak na Twoje zagrożenia patrzą ubezpieczyciele w razie wystąpienia szkody. Musisz być pewny ochrony by móc spokojnie pracować a nie zastanawiać się co będzie gdy dojdzie do szkody lub co gorsza zakładać, że na pewno Tobie nic się nie może przytrafić złego.

Firmy Ubezpieczeniowe chętnie przyjmują do ubezpieczenia firmy USŁUGOWE, PRODUKCYJNE, HANDLOWE, BUDOWLANE, GASTRONOMICZNE, HOTELE, WARSZTATY SAMOCHODOWE, FLOTY POJAZDÓW, MASZYNY BUDOWLANE itd.