O mnie

Ukończyłem Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. Pracę dyplomową broniłem w Instytucie Maszyn Roboczych Ciężkich. Wcześniej ukończyłem Technikum Mechaniczne na kierunku Naprawa i konserwacja maszyn poligraficznych. Śmiało mogę więc powiedzieć, że jestem inżynierem nie z przypadku.

Od 2002 do 2012 pracowałem jako asystent brokera w J.C.Broker Trading.

Od roku 2012 jestem sam sobie szefem i parobkiem jako multi agent ubezpieczeniowy. Tak więc zawodowo w branży ubezpieczeniowej „siedzę” od zawsze.

Jestem również fotografem. Mój pierwszy aparat fotograficzny ZENIT 12XP dostałem na komunię. Choć nie od razu robiłem nim zdjęcia z oczywistych względów finansowych jako dziecko to jednak od zawsze przyciągały mnie zdjęcia. Od małego miałem smykałkę do rysowania więc pewną rękę i dobre oko. ZENIT-a odzyskałem w szkole średniej i tak towarzyszył mi do 2005 roku kiedy to nabyłem swój pierwszy aparat cyfrowy a od 2007 fotografuje NIKON-em.

Kocham fotografować ruch. Miłość do lotnictwa mam we krwi więc fotografia lotnicza jest tego zwieńczeniem. Jest to fantastyczna odskocznia od dnia codziennego. Fotografowanie to moja pasja i nic więcej chyba nie muszę w tym temacie pisać. Zdjęcia zastąpią je najlepiej.